Головне управління статистики у Львівській області Зменшити розмір тексту Збільшити розмір тексту

99A03_01. Частка міста Львова у Львівській області

Примітки

Показник:
Середньооблікова кількість штатних працівників:
У 2005-2009рр. – за юридичними особами та їхніми відокремленими підрозділами, крім статистично малих підприємств; у 2010-2018рр. – за юридичними особами та відокремленими підрозділами юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.

Показник:
Обсяг реалізованої промислової продукції:
За даними короткострокової звітності, якою охоплені великі, середні та вагомі за обсягами малі підприємства.

Показник:
Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) на кінець року:
Дані про прямі інвестиції сформовано на підставі інформації юридичних осіб-резидентів та представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності в Україні, наданої у звіті за формою №10-зез (квартальна) 'Звіт про прямі іноземні інвестиції', з урахуванням адміністративної інформації Національного банку України щодо ринкової вартості прямих інвестицій (акцій, майна тощо) підприємств та установ, а також, починаючи з січня 2015 року, про прямі іноземні інвестиції банків України, які включають обсяги реінвестованих доходів (обчислені НБУ на основі даних про нерозподілені прибутки/збитки відповідно до частки участі прямого інвестора в їх капітал). Дані на кінець 2018р. – попередні.

Показник:
Роздрібний товарооборот підприємств:
Дані наведено щодо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля.

Умовні позначення у таблицях


Українська English

СтатБанк впроваджено з використанням технології PX-WEB.
За більш детальною інформацією пропонуємо звертатись у Головне управління статистики у Львівській області на адресу ve@lv.ukrstat.gov.ua
bigmir)net TOP 100