ua   en
Головне управління статистики у Львівській області
СтатБанк   
Львівської областi
Головна Про СтатБанк Умовні позначення Пошук
Допомога при побудові таблиці


Для змінної, позначеної Виберіть хоча б одне значення, Ви повинні обрати хоча б одне значення із списку елементів цієї змінної.

Для змінних, не позначених Виберіть хоча б одне значення, Ви можете не вибирати жодного елементу списку. Результатом буде таблиця з підсумком значень елементів списку цієї змінної.

Щоб вибрати одночасно всі елементи списку у певному вікні, натисніть Вибрати все.

Для вибору кількох елементів списку, що знаходяться поряд, необхiдно відмітити перший елемент та, утримуючи натиснутою клавішу SHIFT, останній елемент потрібного діапазону.

Елементи списку, які не стоять поряд (елементи списку у довільному порядку) обираються при натиснутій клавіші CTRL.

Відміна вибору відбувається при натисканні Відмінити весь вибір.

Вибір для ознак/змінних із групуваннями

Використання групувань
Обрана змінна/ознака включає групування, які Ви можете використати замість вибору для об'єднання та підсумовування окремих значень цієї ознаки/змінної.

Отримання таблиці для обраного групування
Групування наведені в списку у вікні ознаки/змінної для таблиць, в яких вони формуються.
1. Щоразу при виборі значення групування втрачаються усі відмітки для попередньо відзначених вами значень для інших ознак/змінних. Тому, перш ніж відзначати ці значення для інших ознак/змінних, ви повинні почати роботу з вибору значень групувань. Якщо таблиця містить групування для кількох ознак/змінних (наприклад, для території та віку), слід спочатку вибрати всі потрібні значення іх групувань, перш ніж вибирати значення інших змінних/ознак.
2. Виберіть, які значення Ви хочете використати з вибраного групування.
3. Відзначте необхідні значення для інших змінних.
4. Перш ніж натиснути на Сформувати таблицю, у нижній частині сторінки виберіть необхідне представлення таблиці.

Змінні/ознаки, їх значення та групування
Деякі змінні на доповнення до заданих значень містять їх групування. Зокрема, змінна "Вік" може містити значення "0", "1", "2", "3" років тощо. Значення "0", "1", "2", "3" і "4" можуть бути об'єднані в "0-4", а "5", "6", "7", "8" і "9" – об'єднані в "5-9". Аналогічно і для інших значень. Разом ці сукупності складають групування "5-річні вікові групи".

В результуючій таблиці для вибраних групувань відображається сума об'єднаних ними значень.

Не можна вибирати значення з різних групувань для однієї результуючої таблиці, тобто не можна одночасно вибрати значення із "5-річні вікові групи" і "10-річні вікові групи".

ПРИМІТКА: Деякі групування використовуються для змінних/ознак з довгим переліком їх значень, тому слід попередньо проаналізувати вміст цього групування. Наприклад, групування "малі міста" може бути використане для створення переліку окремих міст, без сумування.

Для пошуку елементу списку, необхідно набрати фрагмент розшукуваного тексту (слово чи його частину) в полі пошуку вікна розміщення елементу та натиснути Пошук у тексті. Для пошуку з початку тексту додатково можна вказати опцію Початок тексту.


СтатБанк впроваджено з використанням технології PX–WEB.11
© Головне управління статистики у Львівській області.